افزونه ویرایش آسان فیلدهای ورودی فاکتور ووکامرس
Woocommerce Easy Checkout Field Editor

1- شروع کار با افزونه

1.1-نحوه نصب

ابتدا فایل را از حال زیپ خارج نمایید. سه پوشه مشاهده خواهید نمود که شامل پوشه راهنمای آفلاین، لایسنس و فایل افزونه می باشد. پوشه پلاگین شامل یک فایل زیپ می باشد. این فایل زیپ را به یک مکان مناسب جهت نگهداری و دسترسی های بعدی منتقل نمایید.

مرحله اول: به بخش مدیریت وردپرس وبسایت خود مراجعه نمایید.

مرحله 2: بر روی بخش فزودن در زیر بخش افزونه ها کلیک نمایید.

مرحله 3: بر روی بخش بارگزاری افزونه کلیک نمایید.

مرحله 4: فایل زیپی که در مراحل قبلی جا به جا کرده بودید را پیدا نموده و بر روی نصب کلیک نمایید.

مرحله 5: بر روی بخش فعال سازی افزونه کلیک نمایید.

مرحله 6: هم اکنون افزونه آماده استفاده می باشد. حالا به بخش "فیلدهای بازبینی نهایی" در زیرمجموعه ووکامرس در منوی مدیریت کلیک نمایید.

2.1-نحوه استفاده

برای تغییر نوع چینش فیلدها می توانید آن ها را به سادگی بکشید و هر جایی که میخواهید رهایشان کنید.

برای ویرایش هر فیلد کافی است بر روی دکمه آبی رنگ کنار عنوان کلیک نمایید.

برای حذف هر فیلد به غیر از فیلدهای هسته ای می توانید بر روی دکمه ضربدر شکل سمت چپ کلیک نمایید.

برای افزودن فیلد جدید نیز می توانید بر روی دکمه آبی رنگ پایین فرم کلیک نمایید و سپس با کلیک بر روی دکمه ویرایش که آبی رنگ است نسبت به ویرایش برچسب فیلد و نوع آن و سایر تنظیماتش اقدام نمایید.

برای بازگشت به تنظیمات اولیه ووکامرس کافی است بر روی دکمه "بازگردانی فیلدهای پیش فرض" کلیک نمایید.

2-سایر تنظیمات

2.1- غیرفعال سازی بخش ارسال به آدرس دیگر

برای غیر فعال کردن بخش ارسال به آدرس دیگر در بخش پرداخت فاکتور کافی است به بخش "ارسال" در زیرمجموعه ووکامرس->تنظیمات مراجعه کرده و بخش تنها ارسال به آدرس قبض پرداخت مشتری را تیک بزنید. مشابه تصویر زیر.

3-عیب یابی

1.3-عدم توانایی حذف فیلد

این خطا هنگام تداخل کدهای جی کوئری این افزونه با سایر افزونه های وبسایت شما رخ می دهد. برای شناخت عامل خطا کافی است تمامی افزونه های دیگر به غیر از ووکامرس را غیرفعال نمایید و به ترتیب آنها را فعال نمایید. هنگامی که با فعال سازی یکی از افزونه ها این بخش را فعال و تست نمایید. پس از شناسایی افزونه مزاحم از این پس کافی است هنگام نیاز به حذف یکی از فیلدها ابتدا این افزونه را غیرفعال نمایید و پس از اتمام کار حذف فیلد یا فیلدها، افزونه فوق الذکر را فعال نمایید. این خطا موجب آسیبی در بخش نمایش فیلدها به کاربر نخواهد شد.

2.3- از کار افتادن بخش جا به جایی فیلدها

این خطا هنگام تداخل کدهای جی کوئری این افزونه با سایر افزونه های وبسایت شما رخ می دهد. برای شناخت عامل خطا کافی است تمامی افزونه های دیگر به غیر از ووکامرس را غیرفعال نمایید و به ترتیب آنها را فعال نمایید. هنگامی که با فعال سازی یکی از افزونه ها این بخش را فعال و تست نمایید. پس از شناسایی افزونه مزاحم از این پس کافی است هنگام نیاز به جا به جایی فیلدها ابتدا این افزونه را غیرفعال نمایید و پس از اتمام کار جا به جایی فیلدها، افزونه فوق الذکر را فعال نمایید. این خطا موجب آسیبی در بخش نمایش فیلدها به کاربر نخواهد شد.

4-تطابق با نسخه

این افزونه حداقل نیازمند به نسخه 1.6 و یا بالاتر افزونه ووکامرس می باشد.

5-پشتیبانی

برای گرفتن پشتیبانی از تیم فارسی لطفا با ما تماس بگیرید. کلیک نمایید.

6-دریافت به روزرسانی

مرحله 1:- برای دریافت آپدیت نسخه اصلی مشابه تصویرهای زیر عمل نمایید اما برای دریافت آپدیت های فارسی لطفا به فروشگاهی که از آن افزونه را خریداری نمایید مراجعه نمایید.

وسپار - پیشرو در خدمات پس از فروش

Step 2:- Now visit all plugins page and click on the check for updates link below this plugin.

if update will be available you will get update information below this plugin. click on update now link to update the plugin.